Pozdrav z Buckinghamského paláca

Napísala nám britská kráľovná!

Mesiace apríl a jún 2016 sa vo Veľkej Británii niesli v znamení osláv 90. narodenín britskej kráľovnej Alžbety II. K obrovskému množstvu gratulantov z krajín celého sveta sa pripojili aj žiaci našej školy.

Pod vedením p. uč. M. Gribovej vytvorili blahoželanie pre kráľovnú  z vlastnoručne vytvorených a vymaľovaných relaxačných obrázkov. Kráľovná neostala nič dlžná svojej povesti zdvorilej a pozornej dámy a koncom novembra dostali naši žiaci ďakovný list priamo z Buckinghamského paláca.  Prostredníctvom svojich zástupcov v ňom kráľovná ďakuje za milý prejav pozornosti a zároveň prosí o pochopenie, že pre enormné množstvo listov a pozdravov odpovedá až teraz.

Samozrejme, že to chápeme, Vaša Jasnosť. Sme veľmi vďační a poctení!

S pozdravom Long live the Queen

tvorivý tím: Sofia Hrešková, Majka Puškárová a Monika Mitaľová