Halloweenské tvorenie 🎃

Naša škola sa dnes zmenila na čarovné miesto plné farebných tekvíc 🎃 🎃. Žiaci sa zúčastnili sútaže vo vyrezavaní a zdobení tekvíc, ktorá sa stala skvelou príležitosťou pre rozvoj ich kreativity. Sme veľmi radi, že každý tím prisiel so zaujímavým nápadom👨‍🎨👩‍🎨 💬. Celý areál školy budú teraz skrášľovať tieto krásne tekvice, ktoré prinesú tú pravú jesennú atmosféru do našej školy🍁🍂🍁🏫.
Súťažilo sa v 2. kategóriách:
V 1. kategórii súťažili žiaci 5. – 7. ročníka. Na 1. mieste sa umiestnila trieda 7. C, na 2. mieste trieda 6. B, na 3. mieste trieda 7. A
V 2. kategórii súťažili žiaci 8. – 9. ročníka. Na 1.mieste sa umiestnila trieda 9. B na 2. mieste trieda 8. A, na 3. mieste trieda 8. B. Víťazom srdečne gratulujeme 😊🤩🥰🥳.
Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili a prispeli k tejto skvelej akcií. Tešíme sa, čo prinesie budúci rok.😉🙂🤗