Kolotoč odvahy a boja pokračuje 🥋

Kolotoč súťaží pokračuje aj naďalej. V sobotu 19. 10. 2024 sme absolvovali 3. kolo žiackej ligy v Bardejove. Na lige sa stretli kluby Prešovského a Košického kraja. Pre mnohých našich džudistov to bola príležitosť postaviť sa po prvý raz súťažne na tatami. Okúsili pocit odvahy i zodpovednosti čeliť súperovi. Nezľakli sa a do zápasov vstúpili s veľkým odhodlaním. Niekto vyhral, niekto prehral. Tak to už v športe i v živote býva. Veríme však, že s takým odhodlaním a odvahou, aké v sobotu predviedli, sa budú už len zlepšovať a postupne i víťaziť.
Prvé miesto získali Dália Knapiková, Michaela Pavelicová, Matúš Gašpar, Patrik Furješ, Teodor Hanudeľ.
Druhé miesto získali Karolína Šusteková, Matej Smetana, Oliver Hric, Alexander Hubáček, Zuzana Višňovská, Roman Tovt.
Tretie miesto získal Ivan Vavilkin.
Sebastián Marek pódiové umiestnenie síce nezískal, ale predviedol pekné boje, za čo mu patrí pochvala.
Všetkým našim zverencom patrí poďakovanie za poctivý prístup k tréningom a úspešné reprezentovanie našej školy i nášho mesta na súťažiach.