Petangový turnaj

Petang

Dňa 2. 6. 2017 sa žiaci IV. B z našej ZŠ  zúčastnili dlho očakávaného petangového turnaja so seniormi zo Zariadenia pre seniorov z Vranova nad Topľou na petangovom ihrisku v penzióne.

Pripravovali sa naň celý školský rok účasťou v petangovom krúžku. Zo žiakov hralo 5 tímov a zo seniorov 3 tímy po 3 hráčoch. Turnaj bol napínavý. Raz sme vyhrávali, raz sme prehrávali, no nakoniec sme získali 1., 2., 3., 4. a 7. miesto. Seniori získali 5.,  6. a 8. miesto. Celkovo sme turnaj vyhrali. Víťazi získali diplomy, všetci dostali keksíky, minerálku a melón. Pohostili nás aj makovníkmi, orechovníkmi a kakaovníkmi. Nálada bola veselá, slniečko krásne svietilo, všetci sme sa porozprávali so starkými o ich detstve, o tom, ako sa im žije v penzióne… Do školy sme odchádzali s dobrými pocitmi a krásnymi zážitkami. Tešíme sa na ďalší turnaj!

  1. miesto: Frederik Adi

Michal Palenčík

Damian Záhorodník

 

-Mgr. B. Kubová-