Poďakovanie

Dovoľte mi, aby som sa s veľkou úctou poďakovala celému tímu na odbernom mieste Základná škola Juh. Osobitne ďakujem zdravotníkom – rodičom pani Visňovskej, Jonekovej, zdravotníčkam sl. Dzurišovej a Gorylovej, ktoré vo voľnom čase prišli testovať. Ďakujem aj svojim úžasným kolegom Janke Radovej, Gabike Borošovej, Vladimírovi Jenčkovi a Matušovi Demeterovi, ktorí sa obetavo zhostili práce administrátorov. Veľmi nápomocný nám bol aj náčelník Mestskej polície pán Čečko. Vďaka tomuto úžasnému tímu prebehlo testovanie plynulo a veľmi sa teším, že všetky testy boli negatívne. Vážim si prácu týchto ľudí a ďakujem za našich žiakov a testovaných rodičov. Mgr. Zlatica Halajová, riaditeľka školy.
P.S. informácie o nástupe žiakov a tlačivo o bezinfekcnosti dáme na stránku po rozhodnutí RUVZ.