Exkurzia vo Vysokých Tatrách

V piatok 14. 10. sa žiaci 8. ročníka vybrali spoznávať krásy Tatranského národného parku. Za príjemného jesenného počasia prešli zo Štrbského plesa na Popradské pleso. Mali možnosť spoznávať tatranskú prírodu prostredníctvom náučného chodníka. Cestou sa im otvárali nádherné výhľady na doliny a štíty spolu s jesennou vegetáciou. Na Popradskom plese sa posilnili výdatným obedom a prešli okolo plesa, ktoré patrí k najnavštevovanejším v Tatrách. Množstvo fotiek a suvenírov im bude pripomínať tento deň strávený so svojimi spolužiakmi. Verím, že aj táto exkurzia prispela k hlbšiemu budovaniu vzťahu k prírode a chráneným územiam. Vysoké Tatry ponúkajú nezabudnuteľné zážitky a som rád, že ich mohli zažiť aj žiaci našej školy.