ZA HRANICAMI SNA 👏

Hovorí sa, že každá minca má dve strany alebo všetko zlé je na niečo dobré. Obdobie karantény a dištančného vzdelávania bolo tiež takou mincou, obdobím, ktoré bolo na jednu stranu zlé. Mnohí ľudia však obdobie izolácie vedeli múdro využiť. Kým niektorí zostali sedieť pred počítačom alebo upadali do beznádeje, iní využili čas na športovanie, hru na hudobnom nástroji, vychádzky do prírody alebo trebárs kreslenie. Ôsmačka Vanesa Danková si skúsila splniť sen. Vo voľnom čase začala kresliť portréty svojej obľúbenej hudobnej skupiny. Potom skúsila použiť farbu, zväčšiť formát… Aj keď sa život vrátil späť do svojich koľají, kresliť neprestala. Vypracovala si techniku a prišli aj prvé úspechy vo výtvarných súťažiach. Dnes prekročila aj hranice svojich snov a v priestoroch ZŠ JUH má svoju prvú výstavu.
-av-