Kurz ochrany človeka a prírody🌲🌳

V dňoch 13. 9. – 14. 9. 2023 absolvovali žiaci druhého stupňa našej školy účelové cvičenie Kurz ochrany človeka a prírody🌲🌳🪶⛰️🦝🏞️. Žiaci druhého stupňa sa presunuli spolu s triednymi učiteľmi turistickou trasou po lesnom náučnom chodníku Bila hura ⛰️k lúke pri Troch krížoch, kde pre nich mali učitelia prichystané stanovištia s tematikou poznávania lesnej flory a fauny🌲🦬, prvej pomoci🩹⛑️, prežitia v prírode (tradičná opekačka🔥🥓) a športových aktivít 🥏⚽️🏐. Zaujímavým spestrením bol “SELFIE RUN”🤳🏃🏻‍♂️, pri ktorom sa žiaci a učitelia najviac zabavili – všetky triedy sa rozdelili do skupín a súťažili, kto prvý nazberá selfies s určeným zoznamom vecí💪🏻📸🤳. Ako je u nás zvykom, išli sme 💣, naučili sme sa nové veci, zabavili a aj najedli :😎🔥🍖🪶🐻🦝🦬🐗🐺🦉🦆🦅… Ako nám to išlo, posúďte sami, ŠPORTU ZDAR!