RUSKÉ SLOVO cenné 1. miesto

Keď žiak našej školy, DANIEL KOZÁK z 8. B triedy, získal v krajskom kole súťaže RUSKÉ SLOVO cenné 1. miesto, popriali sme mu všetci, aby statočne ,,zabojoval“ a obsadil niektoré z popredných miest aj v celoslovenskom kole tejto súťaže. Vtedy sme však ešte ani len nemohli tušiť, že naše priania sa môžu vyplniť, a tak s veľkou radosťou oznamujeme, že Daniel sa stal víťazom vo svojej kategórii – v próze ( 8. – 9. ročník ) a svojim súperom z celého Slovenska  ,,vypálil rybník “ !
Takže, DANIEL, srdečne  Ti blahoželáme a ďakujeme za ,, zlatú “ reprezentáciu školy, mesta aj východoslovenského kraja a veríme, že aj v budúcnosti ukážeš svoj talent v prednese ruskej  poézie a prózy v ďalšom ročníku súťaže RUSKÉ SLOVO !