Slávnostné otvorenie školského roka 2019/20

Dňa 2. septembra 2019 sa uskutočnilo slávnostné otvorenie nového školského roka. Žiaci sa stretli na školskom dvore, kde si dôstojne vypočuli hymnu Slovenskej republiky a následne príhovor  riaditeľky Mgr. Z. Halajovej.

Nuž tak, skončil sa čas oddychu a leňošenia. Bicykle, kolobežky, kolieskové korčule, ruksaky vymeníte, milí žiaci, na dlhých desať mesiacov za knihy, zošity, perá a iné veci potrebné pri vyučovaní. Dnešným dňom sme spoločne urobili bodku za letnými prázdninovými dňami a pripomenuli vám, že čas letí. Veď len včera ste tu bežali  s vysvedčeniami v rukách v ústrety dobrodružstvám a dňom plným oddychu a dnes sa ten pracovný kolotoč začína znova…

Prajeme vám mnoho úspešných dní počas celého školského roka!

Foto na FB pozri viac

-jb-