Mikulášsky turnaj vo vybíjanej

Uplynul presne rok, čo sme sa stretli na vybíjanej žiakov 3. a 4. ročníka našej školy.

Aj tentoraz sme si žiakmi obľúbený turnaj zopakovali. A aký by to bol Mikulášsky turnaj, keby na ňom chýbal Mikuláš? Ten spolu so svojimi pomocníkmi – anjelmi a čertmi – prispieval k správnej športovej atmosfére. Hralo sa tradične o najlepšiu tretiacku a najlepšiu štvrtácku triedu, ba nechýbalo ani oceňovanie najlepších hráčov. Tento rok si víťazstvo vybojovali žiaci IV. B a III. B triedy. Najlepšími hráčmi 3. ročníka sa stali N. Suszková a A. Biroš. Za najlepších štvrtákov boli vyhlásení F. Bovan a L. Onderíková. Všetkým patrí veľká gratulácia za predvádzané výkony.

Po celý čas vládla pravá športová a predvianočná atmosféra. Žiaci podávali úžasné výkony. A keďže Mikuláš nám sľúbil účasť aj na budúci rok, už teraz sa máme na čo tešiť.

Mgr. A. Sotáková