Vianočná akadémia

Rok 2019 sa pomaly chýli k svojmu záveru a nás čakajú najkrajšie sviatky roka, počas ktorých strávime chvíle v spoločnosti našich najbližších. Neopakovateľná atmosféra Vianoc nás aspoň na chvíľu prinúti zastaviť sa a uponáhľané dni plné každodenných starostí vymeníme za oddych, radostné a pokojné chvíle s rodinou a priateľmi.

Vianoce už odpradávna patria k sviatkom splnených túžob a prianí. A tie sa plnili aj v podvečer Vianočnej akadémie ZŠ Juh prostredníctvom Perinbaby, keď nás Jakub a Alžbetka  sprevádzali celým programom. Dokázali splniť aj tie najtajnejšie sny. V programe plnom spevu, tanca, kolied, vinšov a skvelých hudobných sprievodov zažiarili malé i veľké detské hviezdy i hviezdičky.

Sny neplnili Jakub a Alžbetka iba deťom v programe, ale aj učiteľom, rodičom, starým rodičom a všetkým ľudom dobrej vôle. Takto naplnení snami vám i my želáme krásne a požehnané vianočné sviatky plné pokoja a lásky.

-jb-