The Project Competition 2021

Predstavte si, že by ste sa mohli na pár minút porozprávať s hociktorou osobou z našej minulosti či prítomnosti. Viete, koho by ste si vybrali? Čo by ste sa opýtali?

S takouto zaujímavou, avšak neľahkou úlohou sa s nadšením popasovali naši žiaci anglického jazyka v celosvetovej súťaži Project Competition 2021. S pomocou vyučujúcich p. učiteliek si každý tím vybral 4 osobnosti, ktoré by si pozval do svojho videohovoru. Pre každú osobu si žiaci pripravili 1 zaujímavú otázku a predpokladanú odpoveď, samozrejme v angličtine.

Výsledkom sa stali nádherné projekty, v ktorých sa žiaci vyhli prvoplánovosti, prejavili svoj rozhľad, kreativitu, tímovú spoluprácu a jazykové znalosti. Každý účastník získal certifikát a ich práce si môžete prezrieť pri učebni cudzích jazykov. Všetkým tímom *thumbs up* !