PRÍJEMNÝ SVET DIVADELNÝCH PRÍBEHOV

Dámy a slečny v šatách, páni a chlapci elegantného zovňajšku – tak zvyčajne vchádzame do divadelných sál a hľadísk. Do prostredia, ktoré je chvíľkovým únikom z každodennej uponáhľanej reality a ponúka oddych, zábavu a príjemnú atmosféru. Aj deti v školskom veku takúto zmenu pracovného rytmu určite vítajú. Prešovskí herci v Divadle Jonáša Záborského sa zaskveli v detektívnej komédii Zbabraná hra a v inscenácii plnej strašidelných zvratov Hrôzostrašné príbehy strýka Montagua. Boli sme pri tom a zabávali sme sa. Tlieskali sme výborným výkonom, zaujímavej práci so scénou a rekvizitami, scenáristickej zručnosti a umeniu dramatickej gradácie. Deti sa po niekoľkých rokoch okolnosťami vynútenej prestávky mohli opäť potešiť návštevou veľkého sveta umenia a dúfame, že v nich zanechal dobrý dojem.