Spojili sme dobré s užitočným

V rámci októbrového dňa, ktorý sa nesie v znamení školských knižníc sme navštívili mestskú knižnicu. Netušili sme, že spojíme „Dobré s užitočným“ a absolvujeme na 1. stupni Knižné medové dni.
V pondelok si žiaci pochutnali na medíku a palacinkách v podaní pána včelára Tomčáka a pani spisovateľky Vančovej. V utorok už druhákov čakal ilustrátorský workshop pani Ilkovičovej, pri ktorom si vyrábali včielky. O včelách a včelároch s hudobným doprovodom sa dozvedeli žiaci 3. ročníka a nechýbali ani medovníčky. V závere týždňa žiaci prežili „včelie čítanie“ a včelí workshop v podaní pána Babenského.
Okrem tvorivého týždňa žiaci nezabudli aj na mimočítankové čítanie a z knižnice si odniesli zopár kníh.