De┼ł komplimentov­čśŐ

Niektor├ş vedeli, pre mnoh├Żch to bola novinka. O ─Źom je re─Ź? O tom, ┼że aj komplimenty maj├║ svoj de┼ł v kalend├íri. V tomto roku pripadol 24. janu├ír na stredu. Tak sme kr├ísne, pr├şjemne a s ├║smevom za─Źali tento de┼ł.
ÔÇőU┼ż pri vstupe do budovy sme kolegov v├ştali mil├Żm slovom a obdarili malou sladkos┼ąou. ├Üsmevy na ich tv├írach boli badate─żn├ę a hovorili za v┼íetko. I po─Ćakovania, ┼że hne─Ć zr├ína spr├şjem┼łujeme pracovn├Ż de┼ł.
ÔÇőV rozhlasovej rel├íci├ş ┼żiaci dostali z├íkladn├ę inform├ície a dozvedeli sa, ─Źo to ten kompliment vlastne je. Sna┼żili sa splni┼ą z├íkladn├║ my┼ílienku, ktorou je tento de┼ł obdarova┼ą komplimentom najmenej piatich ─żud├ş a t├Żm vyzdvihn├║┼ą to, ─Źo na danej osobe obdivujeme.
ÔÇőKompliment pre spolu┼żiakov, kamar├ítov ─Źi u─Źite─żov mohli nap├şsa┼ą a nalepi┼ą na panel, ktor├Ż mali pripraven├Ż na chodbe pred jed├íl┼łou.
ÔÇő─îo doda┼ą na z├íver? Mo┼żno kon┼ítatovanie, ┼że komplimenty sa netreba b├í┼ą rozd├íva┼ą i prij├şma┼ą. Lebo niekedy ani len netu┼í├şme ako slov├í, vysloven├ę ├║primne, urobia niekomu de┼ł kraj┼í├şm.