JE TO RADOSŤ: RASTIE KVALITA!

Takmer nám nestačili stoličky v školskej knižnici! 🙂 Porotu školského kola Hviezdoslavovho Kubína na II. stupni potešilo 49 výborných recitátorov… Dobrý výber originálnych textov, technika prednesu na zodpovedajúcej úrovni, takmer bezchybná artikulácia a predovšetkým suverénne vystupovanie bez väčších znakov trémy!
Prví a najlepší:
II. kategória (5. a 6. ročník) – poézia: 1. Júlia Sotáková (V. B), 2. Sofia Labonová (VI. C), 3. Simona Vnoučková (V. C); próza: 1. Emma Mülbauerová (VI. A), 2. Juliana Poláková (VI. B), 3.
Alexandra Karšňáková (V. A) a Edita Fedorová (V. B)
III. kategória (7. až 9. ročník) – poézia: 1. Martin Cvejkuš (IX. A), 2. Adela Baranová (VIII. B), 3. Tamara Traciková (VIII. D) a Júlia Novikmecová (IX. A); próza: 1. Viliam Peter Jonek (VII. B), 2.
Sofia Horčová (IX. B), 3. Barbora Hricová (IX. A).
Blahoželáme a ďakujeme za skvelý deň s umeleckým slovom! Víťazom budeme 27. 3. držať palce v okresnom kole!