NAŠI SÚČASŤOU NAJLEPŠÍCH TÍMOV NA SLOVENSKU 🥇🥉🎉

Naša škola bola ako jediná základná škola z východného Slovenska pozvaná na prestížnu celoslovenskú súťaž Inovation Camp, ktorá sa uskutočnila 26. 9. 2023 v Banskej Bystrici.

Na súťaži predstavili študenti riešenia, ako pomôcť ľuďom v efektívnom hospodárení s peniazmi pri nakupovaní.

Porota v zložení profesionálnych bankových manažérov ocenila 3 tímy. Víťazný tím 🥇, kde súčasťou bola naša žiačka Laura Sajková z 8. A, vypracovali projekt Ušetri, ktorý na základe vstupných údajov bude schopný pomôcť ľuďom vo vytváraní vlastného nákupného zoznamu.

Tretie miesto 🥉 získal tím, ktorého členom bol náš žiak Marko Harviľák z 9. B.

Okrem intenzívnej skúsenosti, ktorá stimuluje ich kreatívne a inovačné schopnosti v oblasti finančnej gramotnosti, ocenení žiaci získali aj zaujímavú finančnú odmenu.

Oceneným žiakom gratulujeme a už teraz sa môžete tešiť na ďalšie príležitosti JA Slovensko, n.o.