GreenFluencer

Zámerom nášho projektu je zachrániť, darovať, sledovať, ovplyvniť a dotknúť sa viac životov. Ako? Zachrániť tak, že nevyhodíme oblečenie, ktoré už nepotrebujeme, ale ho budeme swapovať a tak, že sa budeme snažiť eliminovať fast fashion v našich životoch. Darovať tak, že odpadový materiál využijeme na výrobu praktických doplnkov, ozdôb, staré oblečenie použijeme ako základ pri výrobe tašiek, vrecúšok, pelechov. Sledovať tak, že budeme v online priestore vyhľadávať ľudí, ktorí sa venujú recyklovaniu a ich námety použijeme ako inšpiráciu. Ovplyvniť tak, že budeme na stránke školy a sociálnych sieťach priebežne informovať o našej práci, zdieľať progres v envirozmýšľaní a dopadoch fast fashion na celú spoločnosť a rovnako tak, že pozveme našich spolužiakov, aby sa k nám na našej “greenfluencer“ ceste pridali. Takto sa dotkneme viac životov a po tých našim zostane menšia odpadová stopa.