𝑳𝒆𝒕𝒆𝒏𝒌𝒂 𝒅𝒐 𝒔𝒗𝒆𝒕𝒂 𝒗𝒆𝒅𝒚 👏🤖

Dňa 15. 2. 2024 sa Základná škola Juh zmenila na školu, kde nie je nič nemožné. Zmenili ju šikovní tvoriví žiaci, dokázali, že učenie je vlastne jedna veľká rozprávka. Pre žiakov 4. ročníkov nielen našej školy, ale aj okolitých obcí pootvorili dvere do jednotlivých oblastí vzdelávania na škole. Odborníci na minecraft, robotiku a virtuálnu realitu vládli vo svete informatiky, Flinstonovci pomáhali objavovať vykopávky v dejepise, svet rozprávok v školskej knižnici pootvoril bránu do literatúry, dračí dych ukázal, čo všetko sa dá zvládnuť na chémii, fyzika krotila energiu, učebňa biológie sa zmenila na MINI ZOO, sopečná láva tiekla v geografii, v učebni technickej výchovy sa majstrovalo, Harry Potter čaroval v angličtine a samozrejme na našej škole nesmel chýbať šport s trénerom Mišom, florbal, volejbal, hokejbal, džudo a stolný tenis. Zázračný kontajner pri našej škole odhalil všetky znalosti o Európskej únii. Čo viac sme si mohli priať? Len sledovať, skúšať a vstrebávať všetky zážitky, ktoré nám priniesli veľké množstvo informácií potrebných pre život. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník nášho workshopu. 👍