Koniec mája bol pre žiakov 4.B a 4.C zo ZŠ Juh skvelý

Absolvovali školu v prírode plnú zážitkov. Ubytovali sa v obci Ždiar, v hoteli Magura, ktorý obklopuje nádherná príroda Monkovej doliny. Obľúbili si ranné budíčky na hudbu a rozcvičky s výhľadom na Belianske Tatry a Ždiarsku vidlu.
Dni venovali spoznávaniu blízkeho aj ďalekého okolia. Navštívili Ždiarske múzeum, Beliansku jaskyňu i Chodník korunami stromov. Celou obcou ich previezol vláčik Maguráčik, v ktorom si veselo zaspievali a zakývali domácim občanom. Poobedia venovali športovým, vzdelávacím aj zábavným aktivitám. Zažili aj nočnú hru a chutnú opekačku. Vrcholom bola rozlúčková diskotéka s našimi animátormi a kamarátmi z iných škôl. Bola to skvelá „PÁRTY“, plná spevu a tanca. Domov si určite odniesli množstvo nových a nezabudnuteľných zážitkov.