Hokejový zápas 🏒

03.11.2023 sa žiaci Základnej školy Juh zúčastnili hokejového zápasu 🏒 medzi HC Košice a MHK 32 Liptovský Mikuláš. Zápas prebiehal vo výbornej atmosfére ku ktorej sme svojou maličkosťou prispeli aj my. Bol veľmi dramatický so šancami na oboch stranách no nakoniec sa z výhry tešili chlapci z Košíc ktorý predviedli dobrý výkon a zaslúžene vyhrali.
HC Košice – MHk 32 Liptovský Mikuláš 4:1 (3:1, 0:0, 1:0)
Góly a asistencie: 1. Lamper (Ferenc, Bartánus), 2. Krivošík (Breton, Chovan), 10. Lamper (Rogoň, Olsson), 60. Krivošík – 15. Berry (Miller, Mezovský)
Rozhodovali: Žák, Orolin – Stanzel, Valo
Vylúčení: 5:1