Domov

Základná škola Juh Vranov nad Topľou

SOŠ Drevárska

Zážitkové vyučovanie

Cieľom predmetu technika na našej škole  je  získať základnú technickú gramotnosť, správne postoje k technike a k jej užívaniu v bežnom živote.  Siedmaci a ôsmaci našej školy sa  v utorok 12.4.2016  zúčastnili na zážitkovom vyučovaní na SOŠ drevárskej. 

Čítať celý článok...

 

Certifikát

Marcový certifikát z čítania 2016

Žiaci 2.,3. a 4.ročníka sa zapojili aj tento rok, už do 9.ročníka súťaže Marcový certifikát z čítania. Celý mesiac marec čítali doma nahlas rôzne rozprávkové knihy a rodičia im zapisovali, koľko minút čítali každý deň. Koncom mesiaca im spočítali všetky prečítané minúty.

Čítať celý článok...

 

Návšteva z MŠ Juh

Žabky

Deti z MŠ Juh sa dňa 5.4.2016 zúčastnili na vyučovaní našich druhákov. Druháci im prečítali rozprávku o dvoch žabiakoch Kvakovi a Čľupovi v školskej knižnici. Po prečítaní rozprávky si spoločne so svojimi  budúcimi spolužiakmi zaspievali

Čítať celý článok...

 

Jazykový kvet

Krajské kolo

Na stránke našej školy ste si mohli nedávno pozrieť videá s prednesom našich žiakov v anglickom jazyku. Išlo o súťaž Jazykový kvet. Bolo už úspechom dostať sa do krajského kola tejto súťaže. V silnej konkurencii naši žiaci obstáli a odniesli si dve prvé a dve druhé miesta. Kolektív 4.A si odniesol

Čítať celý článok...

 

Hviezdoslavov Kubín

PRVÁ, DRUHÁ, TRETIA!

Tohtoročné okresné kolo súťaže v umeleckom prednese Hviezdoslavov Kubín bolo pre naše reprezentantky žatvou úspechov. V priestoroch Hornozemplínskeho osvetového strediska vo Vranove n. T. sa stretlo množstvo výborných recitátorov, ktorí si každoročne merajú sily v uplatnení svojho talentu i nevyhnutnej miery pracovitosti pod vedením skúsených pedagógov a porota si tak môže vypočuť skvelé a osobité reprodukcie autorskej poézie či prózy.

Čítať celý článok...

 

Slávnostná akadémia

40 rokov školy

Výročie školy sme oslavili slávnostnou akadémiou čiže prehliadkou krásných vystúpení našich žiakov. Fotogalériu a videa k nahliadnutiu na FB stránke našej školy a youtube kanála.

Čítať celý článok...

 

Oznam

10.apríl 2016

Zápis deti do 1.ročníka sa uskutoční 10.apríla 2016 o 14,00 hod. v budove základnej školy.

 

Čítať celý článok...

 

Skrášľovanie školského dvora

Vysádzanie stromčekov

V rámci týždňa "Poupratujme si Vranov" chlapci z 8.b a c vysádzali stromčeky, ktoré nám budú skrášľovať areál našej školy.

Čítať celý článok...

 

Hľadá sa talent

ŠKD hľadá talent

Dňa 23.3.2016 sa v našom klube hľadal TALENT a našli sme ho aj medzi našimi deťmi. 1.miesto získal Filip Kopko zo 7.oddelenia so skladbou "Piráti z Karibiku", ktorú nám zahral na varhanoch. 

Čítať celý článok...

 

Zápis do 1.roč.

 

Elektronická prihláška k zápisu do 1. ročníka

Dokumenty k zápisu stiahni tu......

ZŠ Juh