Domov

Základná škola Juh Vranov nad Topľou

Úspechy na kraji

Chémia

24. apríla 2014 sa v Lipanoch uskutočnil už 50 - ty ročník krajského kola chemickej olympiády. 

 Žiak Juraj Krišta (9.a) si dal v tento deň pekný darček k meninám

Čítať celý článok...

 

MiniTalent show

Hľadáme talenty

Dňa 30.apríla 2014 v ŠKD deti spievali , recitovali, tancovali a snažili sa ukázať čo v nich je - svoj talent a veru, že sa tých talentov našlo viac. Súťaž prebiehala v átriu .... v krásnom prostredí.

Čítať celý článok...

 

Moja cesta naprieč Európou

Európa v škole

Možno by mnohí chceli za jeden víkend zažiť to, čo žiak Martin Demčák zo 7.b.  Precestoval rakúske Alpy, navštívil pivný festival v Mníchove, v Paríži videl Monu Lisu, zaskákal si po „ mega puzzles“ v Norimbergu, zažil jazdu v nadzvukovom aute a iné dobrodružstvá.

Čítať celý článok...

 

Valentín

14. február

Valentín je sviatok krásny, žite ďalej v zdraví, šťastí. Sviatok sv. Valentína si pripomíname  14.februára. V tento deň sme na škole zorganizovali viacero akcií, ku ktorým prikladáme vyhodnotenia.

Čítať celý článok...

 

Chemici v Košiciach

Návšteva vysokej školy

V rámci práce okresnej predmetovej komisie predmetu chémia sa 28.1.2014 zúčastnili žiaci z jedenástich základných škôl okresu Vranov n/T. spolu so svojimi vyučujúcimi praktických cvičení z chémie na Prírodovedeckej fakulte UPJŠ v Košiciach.

Čítať celý článok...

 

Hokejový zápas

HC Košice-Dukla Trenčín

V piatok (25.10.) sa žiaci ôsmeho a deviateho ročníka zúčastnili hokejového zápasu HC Košice-Dukla Trenčín. Namáhavý zápas, ktorý skončil výhrou Košíc 2:1 

Čítať celý článok...

 

Imatrikulácia

Pasovačka do ŠKD

Pasováčka, alebo prijímanie nových členov do školského klubu je malá slávnosť pre naších prváčikov. Aby získali certifikát museli predviesť čo sa naučili a zložiť sľub

Čítať celý článok...

 

Plody jesene

Jeseň pani bohatá

Jeseň je obdobie, kedy v záhradkách dozrieva rôzne ovocie, zelenina a iné plody. Preto sme sa z nich rozhodli vytvoriť zaujímavé postavičky a obrázky.

Čítať celý článok...

 

O psíčkovi a mačičke

Babadlo

Nezabudnuteľné príbehy a dobrodružstvá týchto dvoch postavičiek z knihy spisovateľa a výtvarníka Josefa Čapka ožili na našom javisku v spoločenskej miestnosti 3.októbra 2013, ktoré zahrali bábkoherci z prešovského divadla Babadlo.

Zápis do 1.roč.

 

Elektronická prihláška k zápisu do 1. ročníka

Dokumenty k zápisu stiahni tu......

ZŠ Juh