Domov

Základná škola Juh Vranov nad Topľou

Šachový turnaj v ŠKD

14.3.2012

Ako je známe, šachy sú vznešená hra, pri ktorej nesmie žiadný hráč stratiť koncentráciu ani na sekundu. Inak bude svojim súperom nekompromisne potrestaný.  V tomto duchu deti ŠKD

Čítať celý článok...

 

Imatrikulácia

 O hlúpom Jánovi

Nastal deň "D" aj pre naších prváčikov a dňa 12.októbra 2011 bolo  48 prvákov  pasovaných do školského klubu  a to formou rozprávky 

Čítať celý článok...

 

Lesopark Bila hura

Južanský beh do kopca

Nenáročná trasa chodníka do Lesopaku začína  pri okružnej križovatke na Námestí Jána Pavla II.

Čítať celý článok...

 

Škola v prírode

   V dňoch 17.mája až 21.mája 2010 hŕstka žiakov navštívila školu v prírode v Tatranskej Lomnici. Za druhý prechodný domov si na týždeň vybrali penzión ZORA. Strávili v ňom i v prekrásne j tatranskej prírode 5 dní. Navštívili múzeum i botanickú záhradu TANAP, vyšantili sa v bazéne hotela „Odborár“, vyviezli sa lanovkou na Hrebienok a prešli turistickým chodníkom k Studenovodským vodopádom, dokonca mali i milého návštevníka Jeleňa. Cestou domov si prezreli Kežmarský hrad a plní veselých zážitkov sa vrátili v piatok domov. Už teraz sa tešíme na ďalší pobyt v prírode.

foto pozri...

 

Čitateľský maratón

Marec je mesiac knihy a preto aj na našej škole prebehli podujatia zamerané na knihu. V priestoroch školskej knižnice 1.stupeň usporiadal čitateľský maratón dňa 21.marca 2011.

 

Čítať celý článok...

 

Deň učiteľov

28.marec

Na Slovensku sa Deň učiteľov slávi ako spomienka na narodenie Jana Amosa Komenského (28.3.1592-15.11.1670).

Čítať celý článok...

 

Lyžiarsky výcvik

 Týždeň pred jarnými prázdninami v dňoch od 21.februára 2011 do 25.februára 2011 strávili naši siedmaci a    ôsmaci pobyt na lyžiarskom výcviku. Lyžiarsky kurz prebiehal v podstate podľa výcvikového plánu za dobrých  snehových podmienok. 

Čítať celý článok...

 

Valentínska pošta

Deň zaľúbených

14. február...deň zaľúbených. My sme si ho tiež chceli nejakým spôsobom spríjemniť, a preto sme žiakom  dali príležitosť vyjadriť svoje pocity a zapísať ich do tzv. Valentínky.

Čítať celý článok...

 

Vianočné inšpirácie

Vianočné pečivo

Vianočnú atmosféru a príchod nového roka si spríjemňovali aj žiaci 1.stupňa a vytvorili vianočnú výstavku.

 

Čítať celý článok...

 

Zápis do 1.roč.

 

Elektronická prihláška k zápisu do 1. ročníka

Dokumenty k zápisu stiahni tu......

ZŠ Juh