Domov Archív

Slávnostné otvorenie šk.roka 2013/14

Otváranie školskej brány

A je to tu! Opäť sme v škole... Ako už po mnohé roky, aj tento september sa objavil  pre žiakov po dvoch najobľúbenejších mesiacoch v roku. Ale už nesnívajme! Je po prázdninách. Všetci začíname pracovať.Tieto slová otvorili milú slávnosť, ktorá začala nový školský rok na našej škole. 

Žiaci sa stretli so svojimi spolužiakmi a všetci prítomní  sa tešili najmä z nových tvárí našich prváčikov. Čaká nás 10 mesiacov práce, ale aj kamaráti, nové priateľstvá, zaujímavé aktivity a vôbec všetko to, čo k životu v škole patrí.   Nech je teda tento rok pre všetkých pohodový a úspešný. Veď cesta za vzdelaním je väčším dobrodružstvom ako cesta okolo sveta.... Veľkým kľúčom sa otvorila aj  brána našej školy a prvýkrát cez ňu prekročilo 52 prváčikov v sprievode svojích rodičov. Prišiel k nám aj pán primátor, ktorý sa prihovoril novým prváčikom a poprial im úspešný školský rok.

Fotogaléria na FB

Share

Posledná úprava (Pondelok, 02 September 2013 20:24)