Domov SuperTrieda SUPERTRIEDA 2014

ôsmaci tretí na Slovensku!

Štrnásťhodinový maratón vystúpení 33 najlepších tried z celého Slovenska bol vyvrcholením súťaže Supertrieda, ktorej sa žiaci našej školy zúčastnili už po šiestykrát. 

Vo štvrtok 19. júna vybojovali po neuveriteľne náročnom dni ôsmacki „áčkari“ v bratislavskom Dome kultúry Ružinov úžasné tretie miesto vo veľmi ťažkej konkurencii, keď vystupovali po celodennom úmornom čakaní o 21. hodine večer!      Šiestaci (VI. C) po suverénnom víťazstve v krajskom kole v Prešove nakoniec v Bratislave nedosiahli na „medailové“ miesto. Napriek tomu odviedli výborný výkon a zaslúžia si pochvalu i poďakovanie (aj za zvládnutie skutočne ťažkých podmienok súťaže).

            Všetkým 43 žiakom blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy i mesta!

-ana-

 
 
Share