Domov SuperTrieda JUH JE SUPERTRIEDOU ROKA

SuperTrieda

Už po siedmykrát sme sa zapojili do jedinečnej súťaže triednych kolektívov Supertrieda. Tentoraz išli po úspechu v krajskom kole obhajovať dobré výsledky a umiestnenia v celoslovenskom finále žiaci III. A a VIII. B. Tretiaci ponúkli publiku a porote hudobno-dramatický príbeh s názvom Malý princ opäť na Zemi, ktorý reflektoval na tému

 Čo by na to povedala príroda. Tí starší  sa rozhodli zúročiť svoju štvornásobnú skúsenosť s touto súťažou a zostavili vtipnú retrospektívu s názvom To sme my. Oba programy získali v pondelok 22. júna prvé miesta vo svojich kategóriách a tretiaci navyše titul Supertrieda 2015 ako absolútny víťaz. Desiaty ročník súťaže tak priniesol našej škole zaslúženú korunováciu úsilia žiakov a pedagógov v podobe trojnásobného víťazstva. Blahoželáme!

Tento úžasný úspech by však nemohol prísť, ak by nebolo dlhoročnej podpory práce zo strany vedenia školy – pani riaditeľka vždy dokázala nájsť najmä potrebné financie. Veľakrát však ani táto pomoc nestačí, keďže finálové zápolenia sú každoročne v Bratislave a tam musia cestovať a byť ubytované celé triedy. Preto aj rada rodičov výdatne podľa svojich možností pomáha. Tento rok sa tak stalo najmä zásluhou jej predsedu Radka Zolotu. Pomohli aj niektorí žiaci a ich rodičia (v triedach I. C, III. B, V. A, VII. B a VII. C) dobrovoľnou školskou zbierkou – bol to krásny prejav pochopenia a solidarity s reprezentantmi, ktorí šíria dobré meno školy, mesta i okresu. A napokon je dlhoročným spoľahlivým „partnerom“ cestujúcich žiakov a učiteľov aj dopravca Ján Vancák, ktorý vždy ponúkne prijateľné a ústretové služby. Všetkým spomínaným veľká vďaka! 

-ana-

 

Supertrieda 3.a ... sme najlepší na Slovensku.

Posted by ZŠ Juh 1054 Vranov nad Topľou on 29. jún 2015
 

SuperTrieda 8.B

Posted by ZŠ Juh 1054 Vranov nad Topľou on 29. jún 2015
Share