Domov Podujatia Hovoríš anglicky?

Hovoríš anglicky?

Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 

Do you speak English?

Dňa 16. 1. 2017 prišiel do našej školy anglický lektor, ktorý sa s nami podelil o svoje skúsenosti. Stretli sme sa v jazykovej učebni, kde sa nám predstavil a pripravil si pre nás rôzne aktivity z anglického jazyka. Najviac sa mi páčila tá, kde nám vymýšľal  mená. Na tabuľu nakreslil rôzne obrázky, pod ktoré napísal ich vlastnosti. Potom všetko zotrel a preskúšal nás, čo sme si z toho zapamätali. 

 

Na záver nášho anglického vyučovania sme si napísali test, z ktorého sme boli kladne ohodnotení a mali sme veľkú radosť, akí sme šikovní. Dúfam, že sa takto stretneme aj o rok.                                                                                                                             

  Ema Haňová, VIII. A   

Share