Domov Podujatia JUMPING

JUMPING

Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 

JUMPING - športom proti drogám

      Mládež dnešnej doby trávi voľný čas najmä pod vplyvom okolia. Pokiaľ sa jej neponúkajú rôzne zaujímavé voľno-časové aktivity, nachádza si tak zábavu v zdraviu neprospešných záľubách, ktoré častokrát prerastajú do nežiaducich závislostí. Tie potom negatívne ovplyvňujú ich fyzické i duševné zdravie.

          V rámci jarného povzbudenia tela i mysle, a taktiež pod záštitou protidrogovej tematiky, sa žiačky 6. a 9. ročníka zapojili do športovej aktivity zvanej "jumping". Mali tak možnosť zažiť príjemné popoludnie atraktívnym športovaním a popasovať sa s jarnou únavou.

          Pod vedeným odbornej inštruktorky športového centra SPORTALIO vo Vranove nad Topľou, Veroniky, si žiačky " vyskákali" dobrú náladu, zlepšili si kondíciu a získali aj zaujímavé tipy pre "strečing". 

Všetkým dievčatám ďakujem za účasť.

Mgr. Ľuboslava Exenbergerová (koordinátor prevencie závislostí)

Share