Domov Podujatia 1. jún - MDD

1. jún - MDD

Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 

Stetnutie s dinosaurom

       Deň detí by mal patriť len deťom, inak to nebolo ani na ZŠ Juh. Deti dostali od rodičovskej rady a učiteľov darček, aký nemala žiadna škola  v meste a to dinosaura, rôzne atrakcie, súťaže a hry, starší žiaci filmový zážitok v kine.     

   Navštívil nás živý dinosaurus. Chodil pomedzi detí, vydával zvuky, vrtel chvostom. Deti si ho mohli pohladkať, či sa s ním odfotiť. Pre deti to bol neuveriteľný zážitok stretnúť živého dinosaura v škole. Vidieť radosť v detských očiach je jeden z najkrajších darov, ktoré v živote môžeme dostať. A tento dar v tento deň naozaj bolo aj cítiť v našej škole. Skákací hrad sa len tak hemžil deťmi, kde sa skĺbila zábava a radosť aj s pohybom. Rodičia nezabudli ani na sladkú odmenu v podobe čokolády a džúsika na občerstvenie. V popoludňajšej činnosti pokračovali naše pani vychovávateľky, ktoré pre deti pripravili futbalový turnaj medzi jednotlivými oddeleniami. Pred školou vymaľovali pestrofarebný koberec, každé oddelenie malo vyznačenú plochu, ktorú si vymaľovali podľa svojej fantázie. Koberec má úctyhodnú dĺžku a pozrieť si ho môžu všetci obyvatelia nášho sídliska, kým nezaprší. Na záver celého dňa nechýbala diskotéka pre deti. 

Verím, že deťom tento deň utkvie v pamäti veľmi dlho a rozžiarené očká budú ešte chvíľu žiariť.

-jb-

Fotogaléria na FB

Fotogaléria 2

Share