Domov Podujatia Stolný tenis

Stolný tenis

Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Okresné kolo v stolnom tenise 

V dňoch  8. a 9. novembra 2018 sa na pôde ZŠ Juh uskutočnilo okresné kolo v stolnom tenise žiakov a žiačok základných škôl. Súťaže pod záštitou Centra voľného času sa zúčastnilo 7 chlapčenských a 6 dievčenských družstiev. 

Podľa očakávaní sa do finále v kategórií chlapcov prebojovali bez väčších problémov naši chlapci zo  ZŠ Juh a ZŠ Vyšný Žipov. Zlaté medaily, nakoniec zostali doma, po víťazstve 4:1.  V kategórii dievčat vyhrali žiačky Vyšného Žipova, keď v súboji o prvenstvo vyhrali so ZŠ Lúčna  4:2. Naše dievčatá skončili na štvrtej priečke.

Zostava chlapcov: Juraj Pavolko, Matej Tkáč, Daniel Alexander Jenčko

Zostava dievčat : Sára Titková, Ester Adamová, Júlia Ivaničová, Soňa Jenčková

-vj -

Share