Domov Podujatia KOMIKSIÁDA

KOMIKSIÁDA

Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 

Komiksom k čítaniu 

V rámci projektu VRANOVSKÉ KNIHODNI Hornozemplínska knižnica vo Vranove n.T. a Prešovský samosprávny kraj 16.11.2018 v Hornozemplínskej knižnici vo Vranove n.T. 

uskutočnili zaujímavé podujatie - vyhodnotenie súťaže o najlepšiu komiksovú prácu. Všetky súťažné práce znaleckým okom posúdil, vyhodnotil aj ocenil odborník komiksu, spisovateľ PhDr. Peter Karpinský, PhD. Pred samotným odovzdaním diplomov a cien všetkých prítomných poučil fundovanou prednáškou formou prezentácie o vzniku a vývoji komiksu v Amerike i Európe. Srdečne blahoželáme našim oceneným žiakom:

DIANA DANČOVÁ - 1.miesto (1.kategória) 

TOMÁŠ DEMČÁK - čestné uznanie (2.kategória)

PATRIK KOZÁK - čestné uznanie (2.kategória) 

NECH VÁS MÚZA NEOPÚŠŤA! 

- Mgr. A. Šustová-

Share