Domov Podujatia

Podujatia

Slávik Slovenska

Školské kolo

Dňa 25.apríla 2019 sa uskutočnilo školské kolo speváckej súťaže Slávik Slovenska.

Čítať celý článok...

 

Poupratujme Vranov

Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Milujem svoje mesto

Dňa 12. 4. 2019 sa naša škola opäť zapojila už do štvrtého ročníka podujatia "Poupratujme Vranov ". Tento ročník mal svoje heslo: „Milujem svoje mesto – milujem svoj kraj“ a žiaci 7.A triedy sa najprv zúčastnili prednášky

Čítať celý článok...

 

Krásna až na smrť

Anorexia a bulímia

Každý z nás je svojím spôsobom krásny...., niekto však pre potrebu byť krásny obetuje priveľa, dokonca niektorých stojí táto túžba to najcennejšie, a to je ich vlastné zdravie.

Čítať celý článok...

 

MARCOVÝ CERTIFIKÁT Z ČÍTANIA

Marcový certifikát z čítania

Tak, ako posledných 11 rokov, aj tento rok sa žiaci 1.stupňa zapojili do 12.ročníka  súťaže Marcový certifikát z čítania. Úlohou každého žiaka bolo čítať doma svoje obľúbené rozprávkové knihy každý deň. Do čitateľskej tabuľky im rodičia zapísali počet prečítaných minút. Na konci mesiaca si minúty spočítali. Najlepšími čitateľmi sa stali:

Čítať celý článok...

 

Celoslovenské kolo

ĎAKUJEME ZA SKVELÉ VÝKONY

Celoslovenské kolo v prednese slovenských povestí Šaliansky Maťko J. C. Hronského sa konalo 29. marca t.r. v Šali a v dvoch vekových kategóriách doň postúpili žiačky našej školy – Lenka Pšeničňaková z III. A a Viktória Karjanská z V. A

Čítať celý článok...

 

Sme pripravení!

Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Programovanie 3D

Skupina žiakov, ktorá navštevuje krúžok Programovanie 3D, sa intenzívne pripravovala na slávnostný zápis našich budúcich prvákov. A môžeme povedať, že prípravu zvládli skvelo! Spoznali programy a svoje vedomosti i techniku z IT Akadémie využili na výrobu číslic 

Čítať celý článok...

 

Svetový deň vody

Deň vody

Svetový deň vody sme v našej škole oslávili exkurziou na Čistiareň odpadových vôd vo Vranove nad Topľou - Lomnica, kde sa naši deviataci oboznámili so spôsobom čistenia odpadovej vody. Pod vedením Ing. Dobranskej získali cenné informácie o biologicko - mechanickom čistení odpadovej vody v našom meste, pôvode znečistenia vody a práci na jednotlivých častiach prevádzky.

Čítať celý článok...

 

Chemická olympiáda

Užívateľské hodnotenie: / 3
SlabéDobré 

Okresné kolo

22.3.2019 sa na našej škole uskutočnil 55. ročník okresného kola chemickej olympiády. Mladí chemici si viedli vynikajúco, popasovali sa s náročnými úlohami a tak všetci zúčastnení úspešne obstáli. Žiakom a učiteľom za reprezentáciu škôl ďakujeme.

Čítať celý článok...

 

Hviezdoslavov Kubín

Okresné kolo

Slnečný prvý jarný deň – 20. marec 2019 bol znásobený dvojakým šťastím. Bol to Medzinárodný deň šťastia , ktorý priniesol šťastie aj našim súťažiacim recitátorom na okresnom kole Hviezdoslavovho Kubína v HZOS vo Vranove n. T.

Čítať celý článok...

 
Viac článkov...