Domov SuperTrieda Supertrieda

JUH V BRATISLAVE ÚSPEŠNÝ

Už ôsmy ročník súťaže hudobno-dramatickej tvorivosti tried Supertrieda našiel uplynulý týždeň v Bratislave svojich víťazov. Pravidelnými účastníkmi tohto európsky najúspešnejšieho projektu žiackej kreativity sa stali žiaci ZŠ Juh

so svojimi minidivadielkami. Ani tento rok v celoslovenskom finále nechýbali. Vôbec najmladší účastníci - žiaci I. A, ktorí súťažili v anglickej kategórii - si vyslúžili cenu poroty za kreativitu a jazykový prejav, žiaci VII. A s Povesťou o Vranove získali v silnej konkurencii vynikajúce 3. miesto. Obom tímom patrí vďaka za reprezentáciu mesta a okresu.

      
Prešov

V pondelok 20. mája sa konalo krajské kolo ôsmeho ročníka súťaže tvorivosti tried pod názvom Supertrieda v Prešove.Základná škola Juh, ktorá patrí k tradičným účastníkom tejto súťaže, opäť dokázala, že jej miesto je v celoslovenskej špičke.Dve triedy - I. A, ktorá tentoraz súťažila v anglickej kategórii, a VII. A - postúpili spomedzi silnej konkurencie do celoštátneho finále v Bratislave. Budeme im držať 20. júna palce. Ďakujeme aj žiakom VI. B za niekoľkomesačnú poctivú a kvalitnú prípravu, hoci im finále ušlo len o vlások. 

 

Share