Domov Podujatia Cezpoľný beh

Cezpoľný beh

Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Žiaci zabojovali v cezpoľnom behu

Okresné kolo v cezpoľnom behu, ktoré sa konalo 29.9.2017 vo Vranove nad Topľou pod záštitou Gymnázia vo Vranove reprezentovali aj naši žiaci. Na ťažkej trati a silnej konkurencii 10-siatich ďaľších základných škôl

(ZŠ Bernoláková, ZŠ Bystré, ZŠ Čakľov, ZŠ Kukučínová, ZŠ Nižný Hrabovec, ZŠ Sídlisko II, ZŠ Soľ, ZŠ Štúrová Hanušovce N/T, ZŠ Výšný Žipov a ZŠ Lúčna) sa našim darilo. Družstvo chlapcov v zložení  Banďoš Matúš, Capko František a Varga Jakub išlo na istotu a  dobehlo si  na 2.2 km okruhu po  skvelé 3-tie miesto. Družstvo dievčat v zložení Zápotocká Kristína, Vasiľová Veronika a Titková Sára obsadilo na 1,1 km okruhu až 5-te miesto, no napriek tomu potešila Sára Titková, ktorá podala skvelý výkon a dobehla celkovo na 3-ťom mieste vrámci hodnotenia žiačok. Gratulujeme

Autor Mgr. Jozef VasilišinShare